Magie: obřady, zaklínání a rady pro každý den

První, co musíme o magii vědět, je to, že ji nesmíme používat ke škodě jiných lidí. Lepší je sobecky ji využívat jenom pro vlastní prospěch, než ji ve zlém úmyslu obrátit proti někomu jinému. Každé zlo spáchané člověkem se mu v té či jiné podobě vrátí i s úroky. Proto chcete-li žít v míru a harmonii, zapomeňte na černou magii a věnujte se výhradně magii bílé.

Magie pro každý den.

Časně ráno, zvláště pak když všichni ještě spí, je ten nejvhodnější čas k meditacím a modlitbám. V těchto chvílích je třeba se pozitivně naladit na celý nadcházející den.
Pracovní místo pravidelně zbavujeme negativity, které se obvykle hromadí na levém rohu pracovního stolu (pokud pracujete vsedě). Na tom místě je třeba zapálit svíčku a nechat ji pět minut hořet.

Kategoricky nedoporučujeme probírat s kdekým věci, které se dějí u vás doma. Nikdy si nestěžujte na svoji ženu nebo muže přátelům ani kamarádkám. Lepší je obrátit se na někoho moudrého, kdo vás nejenom vyslechne a porozumí vám, ale dá vám také moudrou radu.

Magie oplývá mnoha rozličnými obřady, z nichž některé jsou docela jednoduché, proto je můžete bez problémů uplatňovat v běžném životě.

Pokud se vám například v životě děje něco nevysvětlitelného, nedokážete odhalit příčinu a zneklidňuje vás to, zkuste odpověď najít za pomoci magie Těsně před spaním šeptem proneste zaklínání a ulehněte. Následující ráno byste měli mít řešení problému nebo potřebnou odpověď. Zaklínání je jednoduché: „Uléhám na polštář, oči zavírám, ale ucho mám nastavené. Ty, můj anděli, přistup k mému uchu a pošeptej mi pravdu, nic před – vaše jméno – netaj“. Pokud chcete vědět něco konkrétního, položte otázku hned po pronesení zaklínadla.

V průběhu dne se na člověka „nalepí“ mnoho negativity. Abychom se očistili a zbavili se jí, existuje jednoduchý magický prostředek. Promneme si dlaně, až jsou silně zahřáté, přiložíme je k obličeji a představujeme si, jak zahalujeme hlavu ochrannou vrstvou. Zavřeme oči, ruce držíme před nimi a představujeme si, že přes ně odchází veškerá negativita do země nebo do ohně. Tato procedura je rovněž doporučována před každou přípravou jídla, aby se nahromaděná negativita nedostala do potravy.

Pamatujte si něco velmi důležitého: do svého života přitahujeme to, čím žijeme vnitřně. Je proto třeba zbavovat se nežádoucích věcí ve svém nitru, ve svém vnitřním světě, abychom něco podobného nepřitáhli i do svého světa vnějšího.

=========
Kdo jsou hvězdné duše?
Jméno je klíčem k duši i k osudu. Která z planet odpovídá vašemu jménu?

Facebook AstroPlus.cz