Jak si vybrat svůj ochranný kámen

jak-si-vybrat-ovhranny-kamen

Ochranné předměty mají svého majitele chránit před negativním působením, přitahovat k němu úspěch a plnit jeho tajná přání. Jak si vybrat ten správný ochranný kámen vám poradí tento článek.

Výběr kamenného talismanu je závažný krok. Každý člověk potřebuje svůj osobní talisman. Při jeho výběru se může řídit znamením horoskopu. K přesnému zjištění, který kámen je pro vás ten pravý, se seznamte s jejich základní charakteristikou a vyberte si takový ochranný kámen, který se může stát vaším pomocníkem a silným ochráncem.

Ochranný předmět můžete vybírat rovněž s ohledem na svoje jméno nebo datum narození. Existují rovněž kamenní ochránci podle profese, kteří vám pomohou přitáhnout profesní úspěch i pokrok v kariéře a dokážou odhalit vaše profesionální schopnosti.

Stává se, že kámen si sám najde svého majitele a pomáhá mu v životě. Obyčejný prstýnek s minerálem může odvrátit uhranutí, přitahovat úspěch a čistit negativní energii nahromaděnou během dne. Pokud si všimnete, že v dny, kdy nosíte nějaký takový ozdobný předmět, je všechno v pohodě, nepříjemné situace dopadají ve váš prospěch a jste celkově úspěšní, poděkujte kameni a noste ho jako talisman.

Ochranný předmět proti uhranutí a uřknutí

Amulet by měl být z achátu, kočičího oka, tygřího oka, malachitu, měsíčního kamene nebo chryzokolu. Tyto minerály vás zbavují nepříjemností a mění barvu, pokud je na vás zaměřeno negativní působení. Například kočičí oko je účinným prostředkem ochrany žen před uhranutím a také ochráncem domácího krbu. Malachit chrání před nemocemi a urychluje uzdravení čištěním lidské energie.

Než budete kámen používat jako amulet, musíte ho připravit. K tomu použijete sůl. Položte kámen do solného roztoku (nejlepší je sůl mořská) a nechte ho v něm několik hodin. Potom ho umyjte pod tekoucí studenou vodou. Nakonec ho zahřejte v dlaních. Tak jste energii amuletu umožnili vejít ve vzájemné působení s vlastní energií a zároveň jste amulet aktivovali.

Kameny přitahující úspěch a peníze

Příznivě působí chryzolit, rodonit, citrin, achát a alexandrit. Dodají vám také jistotu při uzavírání výhodných smluv. Achát například rozvíjí výmluvnost, vytváří vnitřní harmonii a chrání před negativní energií. Alexandrit ochraňuje před nevýhodnými smlouvami a rovněž brání investicím do pochybných projektů.

Osobním se amulet stává neustálým kontaktem s nositelem. První týden je nejlepší nosit ho přímo na těle, jako přívěsek nebo prsten. Aby vám minerál přitahoval finanční blahobyt, noste ho v peněžence a na noc ho pokládejte na bankovky nebo drahé kameny a kovy.

Minerály přitahující lásku

Přednost dejte granátu, smaragdu, rubínu, safíru, topasu, tyrkysu, jantaru a křemeni. Mají schopnost doplňovat ty lidské vlastnosti, kterých se nositeli nedostává: porozumění, soucit, odpouštění, smíření, odpovědnost. Inspirují ke skutečné lásce, upřímným a hlubokým citům.

K získání lásky konkrétního člověka se kámen přes noc pokládá na jeho obrázek (fotografii). K získání lásky nové se kámen omotává červenou nití a žádá o otevření energetických proudů přivádějících lásku. Lidé, kteří by rádi dosáhli souladu v rodinných vztazích, by měli kámen nosit na srdci a na noc ho pokládat na rodinnou fotografii.

Abyste zjistili, zda je vybraný kámen pro vás vhodný, použijte metodu uplatňovanou už našimi praprababičkami. Přivažte si budoucí amulet k zápěstí levé ruky a uložte se ke spaní. Budou-li vaše sny radostné, naplněné štěstím a pohodou, kámen se k vám bezvýhradně hodí. Máte-li sny neklidné a po probuzení jste nevyspalí, raději kámen odložte. Noc klidná a beze snů vypovídá o tom, že kámen s vámi nenavázal energetické spojení, a můžete ho proto používat jako pouhou ozdobu.

Ochrannými předměty nemusejí být jenom kameny, ale i všední věci, pakliže je správně používáme. Člověku je vlastní uchylovat se v těžkých situacích k prosbám o pomoc. Pamatujte však, že nejenom amulet, ale i vaše vlastní odhodlání a rozum jsou schopny vás dostat z problémů a naladit na vítězství v těch nejrůznějších životních situacích.

=========
Smysl života. Šest důvodů příchodu duše na svět.
Cokoli řeknete, bere vaše podvědomí vážně

Facebook AstroPlus.cz