Jak pomocí fotografie změnit osud

1. Fotografie zachycuje naše vnitřní poselství, stav naší životní energie. I když třeba vypadáte na snímku opravdu bezvadně, pokud jste při jejím pořizování uvnitř měli emocionální neklid nebo prázdnotu, žádný užitek vám taková fotka nepřinese. Proto když se jakýmkoli způsobem a kdekoli fotíte, i když je to třeba obyčejné selfíčko, dávejte pozor, v jakém jste stavu a jakou máte náladu.Kde se fotíte a za jakých okolností. Co je opravdu velmi důležité – mezi vámi a fotografem musí být shoda, musíte být stejně naladěni, musí to mít jiskru, fotograf se vám musí zamlouvat, jinak to bude jen zbytečná ztráta času a plýtvání energií.

2. Než se budete fotit, představte si ten způsob života, ten životní styl, takový výsledek, kterého byste chtěli v životě dosáhnout, a v průběhu focení na něj maximálně soustřeďte pozornost. Proč? Přečtěte si bod jedna. Potom vystavte fotku na všech možných sociálních sítích. Fotografie začne pracovat ve váš prospěch. Změny na sebe nedají dlouho čekat.

3. Jestliže chcete při focení zajistit budoucímu snímku jakousi ochranu, postupujte následujícím způsobem: 1. Mezi fotoaparátem a sebou si představte optickou čočku nastavenou tak, abyste byli vidět jakoby přes dvojité sklo. 2. Svou pozornost rozptylte do prostoru a představte si, že neexistujete. 3. Podpořte svou osobní sílu, představujte si, že vaše aura je velice hustá a pevná jako neprůstřelné sklo.

4. Digitální fotografie a foto na internetu nepůsobí žádnou zvláštní škodu, (digitální záznam rozptyluje vaši astrální kopii), proto se nemusíte bát uhranutí. Avšak staré snímky z dětství byste neměli nikomu dávat do rukou, protože právě na nich je o vás uložena spousta informací. Daleko víc než v současných selfíčkách pořízených telefonem. Stejně tak není dobré předvádět na fotkách vystavených na síti to nejdražší, co máte.

5. Fotografie, které byly pořízeny v úspěšném období vašeho života, mohou sloužit jako talisman. Vezměte takový snímek do ruky nebo ho otevřete v telefonu, ponořte se do zobrazeného výjevu a v duchu si odtud berte ty vlastnosti, kterých se vám v současné době nedostává.

Tímto jednoduchým způsobem si můžete vrátit ztracenou sílu, lásku, zdraví, úspěch a možná i mládí

=========
Kouzelné předměty – talismany pro štěstí a nositeli síly
Jak zaslechnout hlas svojí duše

Facebook AstroPlus.cz