Co jsou to nízké vibrace a jak vznikají

Vaše vibrace, to je vlastně energie, kterou vysíláte do okolí, stejně jako energie, kterou z něj k sobě přitahujete jako magnet. Přitahujete si do života zkušenosti vibrující ve stejném rytmu jako vámi vyzařovaná energie. Možná něco takového nemusíte uznávat, nebo to prostě nevidíte, případně se pokoušíte oklamat sami sebe a svalit odpovědnost na někoho jiného, nicméně skutečnost je taková, že to, co vyzařujete, také dostanete. Vaše vibrační úroveň tak určuje vaši životní zkušenost.

Vysoké vibrace

Když vibrujete na vysoké úrovni, je váš život naplněn pozitivními událostmi, plyne snadno a hladce. Ať se pustíte kamkoli, všude vám svítí zelená. Jste sladěni s vesmírným proudem energie, který vás obdarovává plněním těch nejtajnějších a nejtoužebnějších přání. Žijete v rovnováze, s dobrou náladou, máte spoustu sil a můžete se vydat jakýmkoli směrem.

Nízké vibrace

Naopak nízké vibrace k vám přitahují to, co vás uvádí v napětí a představují všechno, co se vám nezamlouvá a NELÍBÍ. Život vám připadá jako těžké břemeno, které z vás vysává energii a veškeré vnitřní zdroje. Cítíte se zklamaní a jste věčně nespokojení.

=========
Jak vyvolat lucidní sen
Proč hledáme příčiny svých problémů v minulosti

Facebook AstroPlus.cz