Astrologové předpovídají, že rok 2017 bude výjimečný.

rok-2017

Rok 2017 začne ani ne za měsíc. Co v něm mohou očekávat jednotlivá znamení horoskopu?

Beran

Duch soutěživosti, Beranům tolik vlastní, v roce 2017 nijak nezeslábne. Naopak, na Berany čekají velké výsledky, skvělá ocenění a velké úspěchy. Měli by si však dávat pozor na slova. Lidé kolem budou ostře vnímat všechno, co vysloví.

Rok bude pro Berany doopravdy šťastný. Pokud s někým mají vztah, vzájemná láska ještě zesílí. Jsou-li dosud sami, mají v tomto roce velikou šanci svou drahou polovici najít.

Býk

Ať jim život nabídne v tomto roce cokoli, Býci se udrží nad vodou a neodchýlí se od vytýčené trasy. Čeká na ně mnoho odhalení. Ať se však nelekají novinek, brzy si na dary osudu zvyknou.

Býky čeká opravdu hodně změn ve všech oblastech života. Měli by naslouchat svému srdci a poslechnout rady těch, kdo je mají rádi.

Blíženci

Blíženec je člověk, kterému mohou přátelé zavolat doslova kdykoli a vyplakat se mu na rameni. Jsou nadáni zcela unikátní schopností pomoci lidem čistě tím, že je vyslechnou. Je to schopnost neobyčejně cenná. Avšak v nastupujícím roce nechť jsou Blíženci ve střehu! Neměli by připustit, aby je cizí problémy zcela pohltily! Nezapomínat na sebe!

V roce, který se blíží, Blíženci pochopí, že nelze opomíjet sebe sama. Oči se jim otevřou na problémy, o jejichž existenci dosud vůbec nepřemýšleli. V roce 2017 na ně bude nejvyšší čas.

Rak

Někdy se Rakům zdá, že všechno jde příliš rychle. Neopouští je pocit, že něco zmeškávají a je pro ně obtížné soustředit se na přítomnost. Měli by tyto pocity vnímat jako znamení, že musejí přestat myslet na minulost. Minulost už skončila. A nesmějí se trápit kvůli budoucnosti, ta ještě nenastala. Je třeba soustředit se na přítomnost.

Počátek roku bude pro Raky napjatý, ale život brzo vjede na novou kolej. Nemusejí se bát ničeho zlého, všechno se pro ně bude vyvíjet k lepšímu!

Lev

Konec roku 2016 a počátek roku nového budou klidné. Lvi budou obklopeni svými milými. Budou pociťovat naprostou harmonii. Nicméně brzy nabudou pocit, že jim něco chybí. Snad se dlouho neviděli se starým kamarádem, nebo zapomněli na své příbuzné.

V každém případě po tom, co jim schází, budou v roce 2017 pátrat. Ale není třeba se vzrušovat. Kdo hledá, najde. Nová práce, romantické zážitky, zajímavá dovolená… Lvi se musejí připravit na opravdová dobrodružství!

Panna

Když lidé Pannám domlouvají, aby se uklidnily a nenervovaly se kvůli maličkostem, Panny nechápou. Jak se mají nenervovat? Jak by jinak dokázaly všechno mít pod kontrolou? V roce 2017 bude život Pannám přinášet situace, které je naučí, že ne všechno mít kontrolou nelze a že je čas poněkud povolit stisk.

V nadcházejícím roce Panny nechají být to, čeho se tak dlouho bez nějaké zvláštní potřeby držely. A hned jim bude volněji. Tento rok bude pro Panny doopravdy osvobozující. Vítejte do nového života!

Váhy

Zdá se jim, že všechno se mění rychlostí světla. Ale stačí zhluboka se nadechnout… a všechno je v pohodě. To nejhlavnější je nepropadat panice. Rok 2017 připravil pro Váhy nové úkoly. Není třeba spěchat s jejich řešením, času je dost.

Na Váhy čeká množství změn. Nemusejí se nijak lekat. Změny přinesou nový život, nové možnosti a nové zkušenosti. Pro Váhy tohle bude památný rok.

Štír

Štíři jdou vždycky za svým přáním a dobře dělají! Někdy však je jejich naléhavost svede z cesty. V roce 2017 budou osvíceni: možná by nemuseli vyvíjet až tak buldočí úsilí? Stejně dosáhnou toho, co si přejí.

Rok 2017 bude pro Štíry rokem probuzení. Mnohé poznají, mnohé odhalí, mnohé zakusí. Měli by se pohybovat v normálním tempu. Budou světu vděčni za všechno, co přijde.

Střelec

Nabrali si toho opravdu hodně a na počátku roku 2017 dojdou k závěru, že je čas se zastavit a oddechnout si. Není třeba se zneklidňovat, všechno bude v pořádku. Dosáhli už mnohého a mohou si klidně dát pohov. Zaměřit svou energii na sebe sama. A tenhle rok načisto a úplně věnovat sami sobě.

Kozoroh

Počátkem roku budou Kozorozi hodně a úporně pracovat, aby zmnožili své bohatství a zlepšili materiální postavení. A tato činnost záhy přinese své plody. Hlavně si musejí hlídat, aby je práce zcela nepohltila. Při správném plánování dosáhnou i více, než zamýšleli. Musejí se však pravidelně zastavit a odpočinout si a nechat si v rozvrhu místo také na osobní život. Pak bude všechno zářit jasnými barvami a rok uplyne ve znamení růstu a pozitivity.

Vodnář

Pro Vodnáře rok 2017 rozhodně nebude všední a nudný. Bude plný událostí, zázraků a objevů. Horoskop říká, že Vodnáři budou mít více než dost důvodů k radosti. Astrologická prognóza pro ně maluje dosti lákavé perspektivy.

Počátkem roku je to potáhne ke změnám. Budou chtít změnit zaměstnání nebo byt. Hvězdy však radí nespěchat a zkusit se na obvyklé věci podívat novýma očima.

Ryby

Planety v roce 2017 nebudou k Rybám příliš přívětivé. V zásadě budou Ryby mít mnoho šancí, jak svůj život změnit, vyskytnou se však okolnosti, které jim v tom zabrání. Pokud jde o blízké a přátele, tam bude u Ryb všechno dobré. Měly by věnovat více času svým blízkým. Rok 2017 je pro ně rodinným rokem.

Hodně štěstí v novém roce!

=========
Dárkový horoskop – Nejlepší dárky pro všechna znamení horoskopu
Jak jednotlivá znamení zvěrokruhu nakládají s problémy?

Facebook AstroPlus.cz