Chiromantie: znamení na ruce, ukazující na extrasenzorické schopnosti

extrasensoricke-schopnosti

S pomocí chiromantie můžeme zjistit něčí extrasenzorické schopnosti. Na dlani mohou existovat určitá znamení vypovídající o vlohách člověka k okultismu a jasnovideckým schopnostem.

Prohlédněte si pozorně své dlaně: možná máte schopnosti, které byste ani nepředpokládali. Najdete-li na ruce alespoň jeden takový znak, svědčí to o tom, že nejste všední osobnost a dokážete vidět a cítit mnohem víc než ostatní lidé.

Znamení extrasenzorických schopností na dlani:

Na obrázku jsou znázorněna znamení ukazující na výskyt extrasenzorických schopností. Pod obrázkem najdete výklad.

767d5702-aa59-4af3-b298-157404d39e85
767d5702-aa59-4af3-b298-157404d39e85

1. Křížek na horním článku ukazováčku. To je znak ukazující na schopnost předvídat budoucnost. Obvykle se vyskytuje u lidí, kteří ji získali po utrpěném hlubokém stresu, například po haváriích, nešťastných náhodách či úmrtí někoho blízkého.

2. Trojúhelník na prostředním článku prostředníčku. Podle chiromantie toto znamení ukazuje na vnímavost k éterickým energiím.

3. Vertikální linie na spodních článcích prstů. Znamení ani ne tak mystické, jako ukazující na silnou osobnost. Tento znak na dlani nasvědčuje schopnosti ovládat masy. Je to známka vnitřního magnetismu a charismatu. Člověk s tímto znamením v sobě dokáže rozvinout hypnotické schopnosti.

4. Rýhy na Merkurově pahorku hovoří o léčitelských schopnostech.

5. Ostrůvek ve Venušině pásu vydává svědectví o jasnovideckých schopnostech. Tento dar se však nejčastěji projeví tehdy, když jeho nositel zažívá stres.

6. Čára Jupitera. Síla těchto lidí spočívá ve slově. Dokážou lehce smířit znepřátelené strany, dosáhnout svého obyčejnou rozmluvou nebo někomu pomoci poradit si s problémem. Jupiterův pás mívají zpravidla velmi dobří psychologové.

7. Linie černého mága. Znamení, které chiromantie spatřuje u lidí nasycených negativní energií, kteří nevědí, jak s ní správně naložit. Nositelé čáry černého mága jsou pokládáni za lidi „se zlým okem“. Mohou na člověka negativně energeticky působit, aniž by si to sami uvědomovali.

8. Mystický kříž uprostřed dlaně. Znamení dokonalé harmonie člověka se sebou samým i s okolním světem. Často tito lidé dokážou vidět budoucnost, pomáhají dobrým slovem a léčí.

9. Čtverec na Jupiterově pahorku— dar přesvědčivosti a hypnotických schopností.

10. Isidina čára. Nositelé této čáry mají schopnost věšteckých snů. Informace se k nim dostávají také náhodnými viděními. Pokud je na této čáře navíc ještě ostrůvek, dokáže jeho nositel číst cizí myšlenky.

11. Dvojitá čára života. Chiromanti ji často nazývají čarou anděla strážce. Nositel má velmi silnou energetickou ochranu. Jeho slova i myšlenky se velmi rychle materializují.

Pokud jste některé z těchto znamení na své dlani nalezli, sledujte bedlivě své pocity a emoce. Pomůže vám to uvidět to, co je jiným lidem skryto a ovlivnit svůj osud.

=========
Půjde to i bez kouzelné hůlky. 6 cest ke splnění přání.
4 znamení, že tohle není váš první život na zemi

Facebook AstroPlus.cz