Vyberte si svoji andělskou kartu!

Zvolte si kartu a zarolujte dolů, abyste si mohli přečíst zprávu od svého anděla.

1. Láska, kterou dáváte, se vám vždycky v různé podobě navrací. Jediným vaším úkolem je rozvíjet a posilovat v sobě touhu dostávat lásku. Roztáhněte náruč vstříc těmto darům! Váš Stvořitel si přeje, abyste byli šťastní, zdraví, abyste žili v bezpečí a všechny vaše potřeby aby byly uspokojovány. Zbavte se svých obav a neklidu.

2. Buďte k sobě laskaví. Obklopte se dobrými lidmi, vyhledávejte příznivé události a blahodárné prostředí. Archanděl Sandalfon vám chce pomoci, abyste se cítili klidně a soustředěně. Radí vám začít poslechem kvalitní, klidné hudby. Mluvte pokojně a pohybujte se uměřeně. Nevyhledávejte spory, nezúčastňujte se hádek, držte se stranou konfliktů. Oživíte tím svůj duchovní svět a budete ještě silnější.

Tento archanděl má velmi uklidňující, chladivou auru, jakou mívá průzračný tropický oceán. Jeho energetickým kamenem je tyrkys. Když tento kámen uchopíte do rukou, pocítíte, jak se vám zklidňuje dech i tep. Sandalfon dokáže pomoci, aby vaše slova i skutky byly laskavé a něžné a zároveň aby měly neobyčejnou sílu.

3. «Zaplavím hojností vás i váš život. Prosím vás, abyste rozpřáhli náruč a mohli tak získat všechno mé požehnání. Některé z pokladů k vám přijdou v podobě skvělých nápadů, jiné v podobě nových možností. Mám-li vám pomoci, svěřte se mi se všemi svými starostmi».

Archanděl Ariel je spojen s božskou magií, což znamená okamžité projevení vyšší vůle. Tento archanděl vám dokáže získat každou podporu nezbytnou k vyplnění vašeho životního poslání.

=========
Tělo je klíčem ke všemu
Jste naprosto v pořádku?

Facebook AstroPlus.cz